محل تبلیغات شما

تو زندگی همه ما آدما چند نوع دسته‌بندی دارن . مثلا مال من اینجوریه که یه سری هستند اونقدر دوست داشتین که با یه تغییر رفتار باهات میفهمی از دستت ناراحتم و سعی مسکنی براشون بهترین بشی. چون واقعا آدم های خوب و مهربون و دلسوزی هستند که نمیتونی ازشون دل بکنی. یه سری دیگه هستند که "عزیز دل" اند، یعنی تو دل خونه دارن :) یعنی یا نه مثل یه دوست ۱۲ ساله. که هیچ کس نمیتونه مثلش آدم رو بشناسه و درک کنه. ادم هایی اند که از خوشحالین خوشحال و از ناراحتیت ناراحت میشن. ولی خب بیشتر اوقات توی غم هات کنارت هستند. یه جمله خوبی هست که میگه آدم شاید کسی که باهاش خندیده رو یادش بره ولی هیچ وقت آدمی که باهاش گریه کرده رو یادش نمیره :) 

یه سری دیگه آدما هستند که دوستشون داری ولی چون اذیتت میکنم از محبتت نسبت بهشون کم میشه . بعضی ها هم هستند که خیلی خودخواه اند. یعنی اصلا شرایط طرف مقابلشون براشون مهم نیست فقط حرف حرف خودشونه.یعنی من مطمئنم که اگه اینا تو شرایط اون لحظه باشن خودشونن حاضر به انجام اون کار نیستند ولی وقتی ما انجام ندیم میگم بی معرفت بی محبت  . 

امروز حالم خیلی خوب بود نه به خاطر تعطیلی فردا. به خاطر این که تونستم دوباره خودمم ثابت کنم به یه سری آدما :) 

راستی کسایی که پیام خصوصی میزارن لطفا بدونین که من قادر به جواب دادن نیستم:)

من به جز آبیِ نگاهت آسمانی نمی شناسم

و اخر تابع له علی ذلک

کنکور ازت ممنونم :)

یه ,یعنی ,ولی ,سری ,آدما ,رو ,هستند که ,یه سری ,به خاطر ,سری دیگه ,رو یادش

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دختر دی ماه لذتی که تو مردم آزاری هست تو انسانیت نیس